سبد خرید

کتابˈسیره صحیح پیامبر اعظم (ص)ˈبرگزیده جشنواره هفته پژوهش سازمان اسناد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی «منانشر»، به نقل از ایرنا برنامه معرفی برگزیدگان این جشنواره در بخش جشنواره محمد (ص) پیامبر صلح و رحمتˈ و برای انتخاب اثر برگزیده یکهزار و 200 اثر منتشره با زندگی پیامبر درسال های 90 و 91 در ایران و جهان مورد بررسی قرار گرفت که براساس رای هیات داوران کتاب سیره صحیح پیامبر اعظم(ص) به عنوان اثربرگزیده انتخاب شد.
در بخش پایان نامه ها نیزˈمریم تفضلیˈ،ˈالنازمرادیˈ و ˈلیلا عربگریˈ به عنوان نفرات اول تا سوم این بخش انتخاب شدند، همچنین دراین بخش از سه پایان نامه با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
علاوه دربخش کتاب،هیات داوران از میان آثار رسیده کتاب های ˈکتابخانه دیجیتال:مبادله اطلاعاتˈ اثر مهدی علی پور حافظی را به عنوان نفر اول معرفی کرد.
همچنین منابع مرجع تخصصی چاپی و الکترونیکی کاری مشترک از ˈمحمد شمسبدˈ و ˈنشانه پاک دامنˈ عنوان دوم را از آن خود کرد و کتابˈدرآمدی برمفاهیم ،استانداردها و نرم افزارهای آرشیویˈ نوشته سعید رضایی شریف آبادی،مرتضی کوکبی و امیررضا اصنافی به عنوان سومین اثر برگزیده انتخاب شد.
در بخش برگزیدگان عضو هیات علمی،لوح تقدیربه غلامرضا عزیزی معاون مرکز اسناد ملی و ˈحبیب الله عظیمیˈمعاون کتابخانه ملی اهدا شد.
در بخش کارشناسان برتر سازمان اسناد ملی از ˈفریبرز درودیˈ،ˈفرناز محمدیˈ و ˈمصطفی نوریˈ به خاطر فعالیت های اجرایی و آثار علمی تولیدی تقدیر به عمل آمد.
در بخش دانش آموختگان مقطع دکتری نیز ازˈافسانه تیموری خانیˈ وˈداود آقارفیعیˈ تقدیر شد.
دراین مراسم دربخش مسابقه کتابخوانی شرح عشق -زندگینامه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای- نیز ˈامیرهوشنگ شریجیانˈ،ˈعلیرضا محمدیˈ،ˈمریم سعادت ثانی آبادیˈ،ˈحسن آسیابیˈ و ˈنصرت رحیمیانˈ به عنوان برنده انتخاب شدند.
سومین جشنواره هفته پژوهش سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران با حضور ˈاسحاق صلاحیˈ رییس این سازمان ، محمد مهدی نژاد معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و جمعی از مدیران این مجموعه در ساختمان آرشیو ملی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader