سبد خرید

خانواده نشریات پژوهشگاه در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از هفتم آبان به‌مدت یک هفته در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
نمایشگاه امسال با رشد تعداد غرفه‌ها در قالب 830 غرفه در محل شبستان و نیم طبقه اول مصلی با حضور مطبوعات، خبرگزاری‌ها و نشریات محلی برگزار می‌شود. همچنین در نمایشگاه امسال 31 استان کشور حضور خواهند داشت و هر استان به نمایندگی از 50 نشریه محلی خود غرفه دارد که در مجموع دو هزار و 380 نشریه استانی در نمایشگاه امسال حضور دارند.
در نمایشگاه امسال پنج دکه موضوعی مطبوعات طراحی و جانمایی شده است که در این دکه‌های موضوعی به عنوان مثال نشریاتی با موضوع ورزش یا نشریات دینی معرفی و ارائه می‌شوند. شعار نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها «رسانه، کلام صادقانه و نگاه منصفانه» است و همچنین در نمایشگاه امسال برنامه‌های جنبی مختلفی ازجمله برگزاری نشست‌های تخصصی، رونمایی از کتب مختلف حوزه رسانه و… اجرا خواهد شد. رونمایی از اطلس فراوانی مطبوعات در کشور، راه‌اندازی موزه مطبوعات، رونمایی از 10 تندیس روزنامه‌نگاران تاریخ کشور از دوران مشروطه تاکنون و… ازجمله برنامه‌های نمایشگاه امسال است.
غرفه خانواده نشریات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی(کتاب نقد، ذهن، حقوق اسلامی، قبسات، اقتصاد اسلامی، ماهنامه حاشیه) در شبستان اصلی، راهروی 6 واقع شده است.
در این غرفه علاوه بر ارائه دوره های نشریات، امکان اشتراک، تمدید اشتراک و … نیز برای بازدیدکنندگان فراهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader