سبد خرید

بیانیه مجمع ناشران انقلاب اسلامی در محکومیت توهین به پیامبر (ص)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی «منا نشر»، در بیانیه مجمع ناشران انقلاب اسلامی آمده است:
به نام خدا
«انّا لله و انّا الیه راجعون»
برای چندمین مرتبه، دست شیطان از آستین سربازان رسانه ای اش بر روی زمین، بیرون آمد و قلب صدها میلیون مسلمان و میلیاردها انسان آزاده در جهان را به درد آورد. واقعیت آن است که عزت روز افزون اسلام و پیامبر عزیز ما و گرایش عموم ملت ها به این مکتب انسان ساز الهی، ابر قدرت های پوشالی دنیا را بیش از پیش به انفعال و استیصال، مبتلا کرده و آنان را به انجام واکنش های جنون آمیز وا می دارد؛ غافل از انکه دست و پا زدن در این منجلاب باعث هلاکت زود هنگام تر و نابودی سریع تر می گردد.
گمان یاران و اولیای شیطان اینست که با خاک پاشیدن بر چهره مبارک و نورانی خورشید، چیزی از عظمت او می کاهند و تصور می کنند با انتشار کتاب، فیلم و موسیقی های موهن، نور خدا را خاموش می نمایند؛ «و الله متمّ نوره ولو کره الکافرون»
امروز به لطف خداوند، اسلام پر اقبال ترین مکتب دنیا و نام زیبای پیامبر رحمت، پررونق ترین نام نه فقط در کشورهای اسلامی که در قلب کشورهای اروپایی است و قطعاً فوران آتش فشان غیرت ملل مسلمان و امواج خروشان بیداری اسلامی، مستکبران و فرعونیان صهیونیست را درون خود خواهد بلعید و آنان را ذلیلانه مدفون خواهد نمود.
مجمع ناشران انقلاب اسلامی، این حرکت وقیحانه شیطانی را به شدت محکوم کرده و به مستکبران جهان اعلام می دارد که اگر درست نگاه کنید، آتشی که از این هتاکی ها به پا می کنید بار دیگر اول از همه، دامن خودتان را خواهد گرفت و شالوده های سست حکومت شیطانی تان را بیش از پیش متزلزل خواهد کرد. محاکمه و برخورد متناسب با این هتاکان، کمترین کاری است که دولت آمریکا می تواند انجام دهد و عدم انجام این کار، دیگر بار، مهر تاییدی بر واهی بودن ادعاهای صلح طلبی و احترام به ادیان و حقوق بشر و همچنین دست نداشتن آنها در این ماجرا می زند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader