سبد خرید

دومین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه

دومین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه با توجه به استقبال گسترده طلاب، فضلا و اساتید حوزه‌های علمیه به مدت دو روز تمدید شد. 
دومین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه که از بیست و دوم دی ماه در مجتمع فرهنگی امام خمینی قم برپا شده است با استقبال گسترده طلاب،‌ فضلا و اساتید حوزه‌های علمیه روبه‌رو شد.
بر اساس این گزارش مسئولان برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه در همین راستا و به علت استقبال گسترده حوزه‌های علمیه سراسر کشور از این نمایشگاه، زمان برگزاری نمایشگاه که تا 27 دی ماه اعلام شده بود را دو روز تمدید کردند و علاقمندان می‌توانند تا پنجشنبه 29 دی ماه از دومین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه بازدید کنند.
دومین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه بیست و دوم دی ‌ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرحوزه‌های علمیه افتتاح شد و طی روز‌های برگزاری مسئولان مختلف حوزوی و کشوری از این نمایشگاه بازدید کردند.
آیت‌الله مقتدایی مدیرحوزه‌های علمیه سراسر کشور، آیت‌الله سیداحمدخاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری، آیت‌الله سعیدی امام جمعه قم، حجت‌الاسلام والسلمین عماد معاون پژوهشی حوزه‌های علمیه سراسر کشور، نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی،‌ شهردار قم و… از جمله بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب قم بودند که از نزدیک در جریان آخرین تحولات بازار نشر در حوزه دین قرار گرفتند.
ارائه تسهیلات ویژه خرید کتاب به طلاب حوزه‌های علمیه و ارائه آخرین دستاورد‌های بازار نشر کتب دینی از جمله ویژگی‌های دومین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه بود که باعث شد این نمایشگاه مورد توجه طلاب و روحانیون و همچنین اساتید حوزه قرار گیرد. 
از دیگر ویژگی‌های این نمایشگاه حضور ناشران خارجی و عرضه آخرین آثار این ناشران بود که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.
سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در غرفه 59  با ارایه جدیدترین آثار میزبان علاقمندان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader