سبد خرید

سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان رضوی

سیزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران همزمان با نوزدهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی در مشهد با حضور استاندار خراسان رضوی آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، این نمایشگاه از 25 آبانماه تا 3 آذر در نمایشگاه بین المللی مشهد از ساعت 10 صبح لغایت 20 پذیرای علاقمندان است.
۵۹۲ ناشر و موسسه فرهنگی داخلی و خارجی در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ناشران ایران در مشهد مقدس حضور دارند. 
سید سعید سرابی از حضور ۲۲ ناشر برجسته ایران در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: از این تعداد ۵۴۵ ناشر در بخش ناشران داخلی در قالب ۷۱۰ غرفه، در نمایشگاه امسال حضور خواهند یافت.
رئیس ستاد اجرایی سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ناشران ایران در مشهد مقدس اظهار کرد: تعداد ۵۳۵ ناشر داخلی حاضر در نمایشگاه، شامل ۳۰۰ ناشر از بخش عمومی و مذهبی، ۶۵ ناشر از بخش کودک، ۴۸ ناشر از حوزه آموزش و کمک درسی، ۹۰ ناشر از بخش کتب دانشگاهی و تخصصی و ۳۲ ناشر الکترونیک می باشند.
سرابی با اشاره به حضور قطعی انتشارات انگلیسی زبان "کمبریج" از کشور انگلستان و انتشارات عرب زبان "بیروت" از کشور لبنان در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: دو انتشارات نیل به عنوان نماینده انتشارات کشورهای ایتالیا، چین و آلمان و انتشارات کهکشان نماینده انتشارات کشورهای ایتالیا، انگلستان، چین، هلند و کره جنوبی نیز در نمایشگاه حضور دارند. 
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تعداد مجموعه های شرکت کننده در بخش محصولات فرهنگی و الکترونیک سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ناشران ایران در مشهد مقدس را ۳۵ مجموعه عنوان کرد.
سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی نیز با دویست و پنجاه و دو عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب خراسان رضوی حضور فعال دارد.
علاوه بر آثار پژوهشگاه، آثار کانون اندیشه جوان نیز در این نمایشگاه عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader