سبد خرید

آثار سازمان در ساری به نمایش درآمدند.

آثار سازمان انتشارات پژوهشگاه در نمایشگاه کتاب ساری به نمایش گذاشته شد.

گروه‌های اخلاق، ادبیات اندیشه، اقتصاد، انقلاب اسلامی، تاریخ و تمدن، سیاست، عرفان، غرب‌شناسی، فقه و حقوق، فلسفه، قرآن‌پژوهشی، کلام و دین‌پژوهشی و معرفت‌شناسی، از گروه‌های علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی‌اند که از تمامی آنها تازه‌های نشر و آثار پر مخاطب به نمایشگاه ساری ارسال شده‌اند.

از مجموعه این آثار می‌توان به کتاب‌های «موج فتنه» نوشته احمد حسین شریفی، «خورشید می‌ماند» اثری از کامران پارسی‌نژاد، «فقه و مصلحت» کتابی از ابوالقاسم علی‌دوست، «داش آکل» اثری از محمدرضا سرشار، «جریان‌شناسی سیاسی در ایران» به قلم علی دارابی، «بهشتی در زمین» نوشته حسن ابراهیم‌زاده و «فقه در محک زمانه» از عبدالحسین خسروپناه اشاره کرد.

کتاب‌های «فراز و فرود صفویان» تألیف منصور صفت‌گل، «معنا منهای معنا» به قلم حجت‌الاسلام علی‌اکبر رشاد، «اخلاق الهی» نوشته آیت‌الله مجتبی تهرانی، «بازتاب جهانی انقلاب اسلامی» از دکتر منوچهر محمدی، «لیبرالیسم ایرانی» به قلم جهان‌دار امیری و «بازتاب انقلاب اسلامی بر شیعیان لبنان» نوشته سید مهدی طاهری، از دیگر آثار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه‌اند که در نمایشگاه کتاب ساری عرضه می‌شوند.

430 ناشر برای حضور در نمایشگاه استانی کتاب مازندران ثبت‌نام کرده‌اند و 170 ناشر نیز در این نمایشگاه نماینده خواهند داشت. مسوولان برگزاری نمایشگاه کتاب ساری 300 غرفه را برای عرضه کتاب در این نمایشگاه طراحی کرده‌اند. 

چهارمین نمایشگاه استانی کتاب ساری 8 تا 14 بهمن برپا می‌شود. ساعت بازدید از این نمایشگاه 10 تا 19 اعلام شده است. این نمایشگاه، یکصد و پنجاه و نهمین نمایشگاه استانی کتاب ایران در سال‌های پس از انقلاب اسلامی است که در مرکز نمایشگاهی مازندران واقع در کیلومتر هفت جاده ساری ـ نکا برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader