سبد خرید

هم زمان با افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن‌آوری

هم زمان با افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن‌آوری، غرفه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی نیز به روی علاقمندان گشوده شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، در این غرفه که در بخش نشریات نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن‌آوری قرار دارد، مجلات پژوهشگاه به معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده شده است.
بنا به این گزارش این مجلات شامل " اقتصاد اسلامی"،‌"‌ قبسات"،‌" فقه و حقوق"،" کتاب نقد"،" ذهن" و " زمانه"  است که مجموعه کاملی از تمامی شماره های موجود این نشریات را در بر می گیرد..
لازم به ذکر است همزمان با هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن‌آوری صبح روز یکشنبه بییست و دوم آذرماه با حضور وزرای علوم، تحقیقات و فن‌آوری و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره) گشایش یافت.
در این نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور ۴۰ وزارتخانه و سازمان و دستگاههای دولتی، ۴۰ دانشگاه و مؤسسات پژوهشی، ۱۵۰ نشریه علمی، ۱۸۰ انجمن علمی، ۱۰۰ قطب علمی، ۴۰ مؤسسه و مرکز پژوهشی، ۸۰ شرکت خصوصی تجهیزات در مصلی امام خمینی ارائه شده است.
این نمایشگاه تا بیست و ششم آذرماه نیز برپا است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...
preloader