سبد خرید

نمایشگاه کتاب به پایان رسید.

مراسم اختتامیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز گذشته با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس کتابخانه ملی و معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران هیات داوران در بخش ناشران بزرگسال و در حوزه ناشران خصوصی نشر نی را به عنوان ناشر برگزیده سال 87 معرفی کرد و در بخش ناشران شهرستانی این بخش انتشارات دلیل ما از قم را برگزید.
در این بخش انتشارات انصاریان به دلیل ترویج فرهنگ اسلامی و حضور موفق در نمایشگاه‌های خارج از کشور تقدیر شد.
از این بخش انتشارات سوره مهر و موسسه بوستان کتاب قم هم به صورت مشترک برگزیده بخش ناشران  عمومی شدند و سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی هم در این بخش تقدیر شدند.
هیات داوران دو موسسه انتشاراتی پیدایش و محراب قلم در بخش ناشران برگزیده خصوصی حوزه کودک و نوجوان از تهران را به عنوان ناشر برگزیده سال 87 معرفی کرد و هیچ ناشر شهرستانی در این بخش را شایسته عنوان برگزیده ندانست.
در این بخش انتشارات موسسه فرهنگی مدرسه برهان و کانون پرورش فکری کودک و نوجوانان به صورت مشترک به عنوان ناشر برگزیده سال 87 در حوزه ناشران کودک و نوجوان وابسته به دستگاه‌های دولتی و عمومی معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader