سبد خرید

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، احسان الله‌حجتی، قائم مقام بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و مدیر عامل مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی با اعلام این مطلب گفت: این دوره هم مانند نمایشگاه‌های گذشته از چند بخش داخلی، خارجی و جنبی تشکیل شده‌ که بعضی بخش‌ها، خود به چند بخش، مجزا می‌شوند. 

وی افزود: در نمایشگاه بیست و یکم ثبت‌نام از سوی تشکل‌های تخصصی ناشران، انجام می‌شود، به طوری که در بخش داخلی، ناشران عمومی از سوی اتحادیه تعاونی‌های ناشران، ناشران دانشگاهی از سوی انجمن ناشران دانشگاهی، ناشران کودک و نوجوان از سوی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و ناشران آموزشی از سوی انجمن ناشران کتاب‌های آموزشی ثبت‌نام می‌شوند. 

به گفته حجتی تا چند روز آینده در فراخوانی که در مطبوعات منتشر می‌شود قوانین، مقررات، جزئیات و چگونگی شرکت در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام خواهدشد. 
قائم مقام بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به ساخت و ساز در مصلا و محدودیت‌های موجود، تصریح کرد: طی جلساتی که با مسئولان مصلا داشتیم در پی آن هستیم تا راهکارهایی  برای اجرای برنامه‌های این فعالیت ملی بیابیم تا این دوره هم به نحو مطلوب برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader