سبد خرید

این مرد پایان ندارد…

درباره کتاب:

این مرد پایان ندارد…

زندگی جهادی سرباز اسلام شهید قاسم سلیمانی

این کتاب که توسط انتشارات راه بهشت و به همت آقای سیدعلی بنی‌لوحی گردآوری شده است می‌کوشد تا یک شناخت کامل و هر چند مختصر از زندگی جهادی سرباز اسلام شهید قاسم سلیمانی را از دوران دفاع مقدس تا زمان شهادت به تصویر بکشد.
در این کتاب 260 صفحه‌ای که به صورت متن و تصویر رنگی منتشر می‌شـود مخاطب علاوه بر برخی تصاویر منتشـر نشـده از فرمانده جبهه مقاومت خاطراتی را نیز می‌خواند که تعدادی از آن‌ها برای اولین بار منتشر می‌شوند. در واقع در سیر این کتاب نگارنده تلاش کرده است که مطالب کتاب به گونه‌ای سامان یابد تا خواننده، مکتب «شهید قاسم سلیمانی» را بیشتر بشناسد.

درباره نویسنده:

سیـدعلی بنـی‌لوحـی از رزمـنـدگان دوران دفـاع مقـدس است کـه خود را خـادم یاران حضرت روح‌الله در لشکر امـام حسیـن (ع) می‌داند و معتقـد است بزرگترین خوشبختـی زندگـی‌اش این بوده که او را در صحنـه جهـاد و شهادت راه داده‌اند، هرچنـد دست خالی و مانده از راه باز گشته است… .
بعـد از دفاع مقـدس مدتی رییس ستاد نیـروی قـدس سپـاه پاسـداران انقلاب اسـلامی بوده و اکنون به فعالیت‌هـای فرهنـگی مشغـول است که نتیجه تلاش او تـدوین و تألیـف بیش از 20 جلد کتاب با مـوضـوع دفـاع مقـدس و انقـلاب اسـلامی است.
او هم‌چنـان در رزم است… .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader