سبد خرید

کتاب این مرد پایان ندارد‌…عصر یکشنبه 1398/11/20 در فروشگاه کتاب اندیشه عرضه خواهد شد.

این مرد پایان ندارد‌… عنوان کتاب جدیدی است که به زندگی جهادی سرباز اسلام شهید قاسم سلیمانی پرداخته است.

«شهید جبهه مقاومت» با شهادت خود بی‌نظیرترین اتفاق تاریخ را رقم زد زیرا ده‌ها میلیون نفر در بدرقه او و یاران شهیدش اشک فراق ریختند. شهادت او و یار دیرین مدافعان حرم، ابومهدی، رویش بی‌نظیری بر اساس «گفتمان انقلاب اسلامی» به ّوجود آورد که تجمع عظیم و میلیونی مردم عراق در وا کنش به حضور استکبار در بلاد مقدسه و درخواست خروج آنها از عراق، ذره‌ای از اثرات آن است.

«این مرد پایان ندارد» تنها برگی از شهادت‌نامه «حاج قاسم سلیمانی» است؛ که تلاش دارد ذره‌ای از سیره ولایی و جهادی این سرباز مخلص جبهه حق را به خواننده یادآوری کند؛ یادمان نرود و همیشه به خاطر داشته باشیم مرد بزرگی که بیش از 20 سال امنیت و خواب راحت را از خود سلب نمود، تا ما امنیت داشته باشیم پرچمدار یک اندیشه بود. اندیشه‌ای که امام خمینی(قدسّ‌سّره) از آن به عنوان اسلام ناب محمدی(ص) یاد کردند و ا کنون در کلام رهبر و مقتدای «شهید قاسم سلیمانی» امام خامنه‌ای هم تجلی یافته است.

نویسنده‌ی کتاب سیـدعلی بنـی‌لوحـی از رزمـنـدگان دوران دفـاع مقـدس کوشیده است تا یک شناخت کامل، دقیق و در عین حال مختصر از زندگی جهادی سرباز اسلام شهید قاسم سلیمانی را از دوران دفاع مقدس تا زمان شهادت به تصویر بکشد نویسنده خود را خـادم یاران حضرت روح‌الله در لشکر امـام حسیـن(ع) می‌داند و معتقـد است بزرگترین خوشبختـی زندگـی‌اش این بوده که او را در صحنـه جهـاد و شهادت راه داده‌اند، هرچنـد دست خالی و مانده از راه باز گشته است… . او بعـد از دفاع مقـدس مدتی رییس ستاد نیـروی قـدس سپـاه پاسـداران انقلاب اسـلامی بوده و اکنون به فعالیت‌هـای فرهنـگی مشغـول است که نتیجه تلاش او تـدوین و تألیـف بیش از 20 جلد کتاب با مـوضـوع انقـلاب اسـلامی و دفـاع مقـدس است. که برخی از آن‌ها جزء پر تیراژترین کتاب‌های این حوزه محسوب می‌شوند.

کتاب این مرد پایان ندارد…  علاوه بر محتوای قابل اعتناء، از کیفیت طراحی و گرافیک بالایی برخوردار است و 260 صفحه‌ و دارای تصاویر جدیدی از فرمانده جبهه مقاومت است و به صورت تمام رنگی   توسط انتشارات راه بهشت با قیمت سی‌هزار تومان منتشر شده است.

عرضه‌ی کتاب این مرد پایان ندارد… عصر یکشنبه 20/11/1398 در فروشگاه کتاب اندیشه آغاز خواهد شد.

        مرکز پخش: تهران خیابان انقلاب ـ روبروی درب اصلی دانشگاه تهران ـ پلاک 1248 فروشگاه کتاب اندیشه

                                                           تلفن: 88503341 ـ 88505402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader