سبد خرید

پیشنهاد ویژه بسته مطالعاتی آثار آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست

آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست در سال 1340 در شهرستـان ابرکوه از استان یـزد متولد  شـد. وی تحصیلات خود را از مدرسه علمیه ایمانیه شیراز در کنار آیت‌الله شهید دستغیـب قدس سره آغاز کرد سپـس بـه حوزه علمیـه قـم مهاجرت و علاوه بر ادامه تحصیلات به تدریس علوم دینی نیز روی آورد.

وی از سال 1360 وارد دروس خارج فقه و اصول شد و محضر بیشتر مراجع معاصر به تحصیل دانش پرداخت تا به مرحله اجتهاد نایل آمد و هم اکنون کرسی درس خارج فقه و اصول را در اختیار دارد.

ایشان در بخش پژوهش به تدوین کتاب ها و مقالات فاخر موفق شد که مورد استقبال جامعه علمی کشور و فرا ملی قرار گرفت و برخی از آثار او به چند زبان ترجمه شده است. برخی از این  آثار  عبارت است از کتاب «فقه و مـصلحـت» بـرگـزیـده کـتـاب سـال جمـهـوری اسـلامـی ایــران و کتـاب سـال حـوزه عـلمیــه و «فقه و عرف» برگزیده کتاب سال حوزه علمیه و کتاب سال دین پژوهان کشور و کتاب «فقه و عقل» برگزیده جشنواره علامه طباطبایی. ایشان به طور خاص موفق شده اند ضمن ارائه نظریه ای جامع در خصـوص تعیین مناسبـات فقه و علوم انسانی  و اجتماعی، مدل مشخصی را برای پیوند میان این دو ارائه نمایند و به همین جهت دومین جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی را به خود اختصاص دادند.

سایر آثار استاد عبارتند از: فقه و حقوق قراردادها(ادله عام روایی) ـ فقه و حقوق قراردادها(ادله عام قرآنی) ـ صراط اندیشه و عمل ـ فقه هسته‌ای. قیمت پشت جلد کتاب‌های استاد319000 تومان است.

که با طرح تخفیف ویژه و با کسر30% تخفیف به مبلغ 223300 قابل ابتیاع است و در راستای ترویج هرچه بیشتر فرهنگ و اندیشه اسلامی ارسال به سراسر کشور رایگان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader