سبد خرید

پیشنهاد امروز ـ مباحث فلسفه دین، فلسفه اصول و هرمنوتیک در آثار حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمد عرب‌صالحی

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمد عرب‌صالحی دانشیار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است. او مدرس حوزه و دانشگاه و حوزه تخصصی فعالیت‌های علمی‌اش: فلسفه دین، فلسفه اصول و هرمنوتیک می‌باشد.

سال۱۳۴۲ در اصفهان متولد شد. پس از اخذ دیپلم در سال۱۳۶۱  وارد حوزه علمیه قم گردید، مقدمات و سطوح عالی حوزوی را در محضر اساتیدی چون آیات طالقانی، اشتهاردی، نکونام، گلپایگانی، گنجی، مصلحی اراکی و… به پایان رساند. بیست سال از محضر اساتید بزرگ دروس خارج حوزه چون آیات عظام تبریزی، سبحانی، وحید، هاشمی شاهرودی، جوادی آملی و لاریجانی  کسب فیض نمود. سال ۱۳۷۵ همزمان با دروس حوزه وارد دانشگاه شد و ظرف ده سال موفق به اخذ کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی در رشته فلسفه تطبیقی از دانشگاه قم گردید. سال ۱۳۸۷ به عضویت در هیئت علمی پژوهشگاه درآمد و سال ۱۳۹۳ موفق به کسب رتبه دانشیاری گردید. در دو دوره از جشنواره علامه طباطبایی به‌عنوان محقق برتر و مدیر ارشد نمونه پژوهشگاه نیز معرفی شد.

 از ایشان تاکنون ده عنوان تحقیق به زیور طبع آراسته شده که عمده‌ی آن توسط سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به چاپ رسیده است.

فهم در دام تاریخی نگری ـ تاریخی‌نگری و دین (دارنده جایزه کتاب فصل جمهوری اسلامی)  ـ مسئله وحی ـ روش‌شناسی حکم ـ اعتزال نو و مسائل فلسفه دین اسلامی ـ اعتزال نو و اندیشه‌های حقوقی ـ عقل شیعی و عقل نو اعتزالی ـ جریان‌شناسی اعتزال نو (ناموجود) ـ چالش با ابوزید (ناموجود) عناوین کتابهای استاد حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمد عرب‌صالحی است.

در حال حاضر 8 عنوان کتاب از ایشان به ارزش 159000 تومان موجود است که در طرح تخفیف ویژه تا 20 اردیبهشت می‌توانید آنها را با 30% تخفیف در مجموع 111300 تومان ابتیاع نموده و در هر نقطه از کشور با هزینه ارسال رایگان تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader