سبد خرید

پيشنهاد امروز_ مجموعه آثار استاد حجت الاسلام والمسلمين عبدالحسين خسروپناه

استاد عبدالحسین خسروپناه در بهمن ماه 1345 شمسی در شهرستان دزفول، چشم به جهان گشود دروس حوزوی را در کنار دروس متوسطه (رشته تجربی) در سال 1362 آغاز کرد و به مدت شش سال در سال 1368شمسی در مقطع سطح سوم حوزه علمیه فارغ‌ التحصیل شد. و از محضر استادان برجسته‌ حوزه‌های علمیه، همچون: آیات مکرم آقایان حاج شیخ محمدکاظم مدرسیان، حاج سید مجدالدین قاضى دزفولی، حاج شیخ محمدعلی مدرس افغانی، حاج شیخ قدرت الله وجدانی فخر، حاج شیخ کاظم تدین نژاد، حاج شیخ کاظم سبط الشیخ، حاج شیخ مصطفی اعتمادی و حاج شیخ محسن اراکی بهره فراوان برد.

استاد خسروپناه در سال 1368 دروس خارج فقه و اصول را در حوزه علمیه قم آغاز کرد و دوازده سال از محضر استادانی همچون حضرات: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله العظمی فاضل لنکرانى، آیت الله العظمی جعفر سبحانی، آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی در حوزه علمیه قم، بهره برد تحصیل دروس تخصصى کلام اسلامى را در کنار دروس خارج فقه و اصول در سال 1370 شمسی آغاز کرده و در سال 1374 در مقطع دکتراى کلام اسلامى با رتبه اول از مؤسسه امام صادق (علیه‌السلام) فارغ التحصیل شد و پایان نامه خود را با عنوان انتظارات بشر از دین تدوین نمود.

تحصیل تفسیر قرآن و فلسفه و عرفان و بهره‌مندی از محضر استادانی همچون، آیت‌الله تدین‏نژاد، آیت‌الله حسن‏زاده آملی، آیت‌الله جوادى آملی، آیت‌الله مصباح یزدی، آیت‌الله سبحانى و آیت‌الله انصارى شیرازى، یکی دیگر از بخش‌های تحصیلی‌ استاد خسروپناه به شمار می‌آید که از سال 1364شمسی تا سال 1385 ادامه داشته است. ایشان از سال 1370 شمسی در کنار تحصیل به فعالیت پژوهشى فردی و جمعی اشتغال ورزیده و مدیریت‌های پژوهشی و اجرایی خُرد و کلان داشته است.

ایشان در حال حاضر استاد پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است و تا کنون 18 عنوان از تحقیقات و تألیفات استاد عبدالحسین خسروپناه با مجموع شمارگان 78100 نسخه در سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و کانون اندیشه جوان منتشر شده است که اسامی آثار ایشان به شرح زیر است:

ـ‌ منظومه فكري امام خميني(ره)

ـ‌ منظومه فکری آیت الله العظمی خامنه‌ای

ـ پلورالیزم دینی و سیاسی ـ دفتر 34 چشم انداز امام علي(ع)

ـ گفتمان مصلحت

ـ شریعه شهود

ـ فلسفه هاي مضاف ـ جلد2

ـ‌ نظام معرفت شناسي صدرايي

ـ‌ دين شناسي ـ دفتر7 چلچراغ حكمت

ـ‌ روشنفكري و روشنفكران ـ دفتر8 چلچراغ حكمت

ـ‌ انديشه نامه علامه شعراني ـ 2جلدي

ـ شريعتي، دين و جامعه

ـ‌ سروش، دين و نوانديشي

ـ‌ علامه طباطبايي فيلسوف علوم اسلامي ـ انساني ـ‌2جلدي (ناموجود)

ـ انتظارات بشر از دين (ناموجود)

ـ فلسفه هاي مضاف ـ جلد 1(ناموجود)

ـ‌ آسيب شناسي دين پژوهي معاصر (ناموجود)

ـ فلسفه فلسفه اسلامي (ناموجود)

ـ فقه در محك زمانه (ناموجود)

علاقمندان تا تاریخ 18 مرداد فرصت دارند در طرح تخفیف ویژه این آثار را با سی درصد تخفیف و ارسال رایگان برای خریدهای بالای پنجاه هزار تومان در هر نقطه کشور سفارش و دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader