سبد خرید

پیشنهاد امروز_ مجموعه آثار استاد حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه

استاد عبدالحسین خسروپناه در بهمن ماه ۱۳۴۵ شمسی در شهرستان دزفول، چشم به جهان گشود دروس حوزوی را در کنار دروس متوسطه (رشته تجربی) در سال ۱۳۶۲ آغاز کرد و به مدت شش سال در سال ۱۳۶۸شمسی در مقطع سطح سوم حوزه علمیه فارغ‌ التحصیل شد. و از محضر استادان برجسته‌ حوزه‌های علمیه، همچون: آیات مکرم آقایان حاج شیخ محمدکاظم مدرسیان، حاج سید مجدالدین قاضى دزفولی، حاج شیخ محمدعلی مدرس افغانی، حاج شیخ قدرت الله وجدانی فخر، حاج شیخ کاظم تدین نژاد، حاج شیخ کاظم سبط الشیخ، حاج شیخ مصطفی اعتمادی و حاج شیخ محسن اراکی بهره فراوان برد.

استاد خسروپناه در سال ۱۳۶۸ دروس خارج فقه و اصول را در حوزه علمیه قم آغاز کرد و دوازده سال از محضر استادانی همچون حضرات: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله العظمی فاضل لنکرانى، آیت الله العظمی جعفر سبحانی، آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی در حوزه علمیه قم، بهره برد تحصیل دروس تخصصى کلام اسلامى را در کنار دروس خارج فقه و اصول در سال ۱۳۷۰ شمسی آغاز کرده و در سال ۱۳۷۴ در مقطع دکتراى کلام اسلامى با رتبه اول از مؤسسه امام صادق (علیه‌السلام) فارغ التحصیل شد و پایان نامه خود را با عنوان انتظارات بشر از دین تدوین نمود.

تحصیل تفسیر قرآن و فلسفه و عرفان و بهره‌مندی از محضر استادانی همچون، آیت‌الله تدین‏نژاد، آیت‌الله حسن‏زاده آملی، آیت‌الله جوادى آملی، آیت‌الله مصباح یزدی، آیت‌الله سبحانى و آیت‌الله انصارى شیرازى، یکی دیگر از بخش‌های تحصیلی‌ استاد خسروپناه به شمار می‌آید که از سال ۱۳۶۴شمسی تا سال ۱۳۸۵ ادامه داشته است. ایشان از سال ۱۳۷۰ شمسی در کنار تحصیل به فعالیت پژوهشى فردی و جمعی اشتغال ورزیده و مدیریت‌های پژوهشی و اجرایی خُرد و کلان داشته است.

ایشان در حال حاضر استاد پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است و تا کنون ۱۸ عنوان از تحقیقات و تألیفات استاد عبدالحسین خسروپناه با مجموع شمارگان ۷۸۱۰۰ نسخه در سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و کانون اندیشه جوان منتشر شده است که اسامی آثار ایشان به شرح زیر است:

ـ‌ منظومه فکری امام خمینی(ره)

ـ‌ منظومه فکری آیت الله العظمی خامنه‌ای

ـ پلورالیزم دینی و سیاسی ـ دفتر ۳۴ چشم انداز امام علی(ع)

ـ گفتمان مصلحت

ـ شریعه شهود

ـ فلسفه های مضاف ـ جلد۲

ـ‌ نظام معرفت شناسی صدرایی

ـ‌ دین شناسی ـ دفتر۷ چلچراغ حکمت

ـ‌ روشنفکری و روشنفکران ـ دفتر۸ چلچراغ حکمت

ـ‌ اندیشه نامه علامه شعرانی ـ ۲جلدی

ـ شریعتی، دین و جامعه

ـ‌ سروش، دین و نواندیشی

ـ‌ علامه طباطبایی فیلسوف علوم اسلامی ـ انسانی ـ‌۲جلدی (ناموجود)

ـ انتظارات بشر از دین (ناموجود)

ـ فلسفه های مضاف ـ جلد ۱(ناموجود)

ـ‌ آسیب شناسی دین پژوهی معاصر (ناموجود)

ـ فلسفه فلسفه اسلامی (ناموجود)

ـ فقه در محک زمانه (ناموجود)

علاقمندان تا تاریخ ۱۸ مرداد فرصت دارند در طرح تخفیف ویژه این آثار را با سی درصد تخفیف و ارسال رایگان برای خریدهای بالای پنجاه هزار تومان در هر نقطه کشور سفارش و دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...
preloader