سبد خرید

پيشنهاد امروز _ مجموعه آثار حجت الاسلام والمسلمين فرج الله هدایت نیا

حجت الاسلام والمسلمین فرج الله هدایت نیا در سال 1347 هجری شمسی در روستای «گنج افروز» از توابع شهرستان بابل متولد شد. پس از طی دوران کودکی، تا سال سوم راهنمایی را در مدارس زادگاه خویش گذراند.

سال 1361 وارد حوزه علمیه «خاتم الانبیاء (ص)» بابل شد. به مدت سه سال نیز در حوزه علمیه «امام القائم» تهران تحصیل نمود و سال 1366 برای ادامه تحصیل به حوزه علمیه قم رفت. از سال 1368 ابتداء به صورت غیر حضوری به مدت چهار سال دیپلم گرفت و در کنکور سراسری سال 1373 شرکت نمود و در رشته حقوق دانشگاه تهران پذیرفته شد. پس از اتمام دوره کارشناسی برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه مفید قم شد و در گرایش «حقوق خصوصی» در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه فارغ التحصیل شد و البته در طول این سالها، تحصیلات حوزوی را نیز ادامه داده است.

حجت الاسلام والمسلمین فرج الله هدایت نیا دانشیار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است و تا کنون 9 عنوان از تحقیقات و تألیفات ایشان با مجموع شمارگان 19000 نسخه توسط سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به زیور طبع آراسته شده است. 

ـ‌ ظرفیت حقوق در تحکیم خانواده

ـ‌ نشوز زوجین در فقه و نظام حقوقی ایران

ـ حقوق خانواده: چالش ها و راهکارها

ـ عناوین ثانوی و حقوق خانواده

ـ‌ داوری در حقوق خانواده

ـ‌ شورای نگهبان، پرسش ها و پاسخ ها

ـ‌ اندیشه‌های حقوقی شهید بهشتی

ـ کمپ ترک گناه: گناه‌شناسی و گناه‌گریزی از منظر اخلاقی

ـ بررسی فقهی ـ حقوقی شورای نگهبان (ناموجود)

علاقمندان تا تاریخ 18 مرداد فرصت دارند در طرح تخفیف ویژه این آثار را با سی درصد تخفیف و ارسال رایگان برای خریدهای بالای پنجاه هزار تومان در هر نقطه کشور سفارش و دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader