سبد خرید

به دعوت مجمع ناشران انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد. عزم ناشران و اهالی کتاب برای بازسازی یک کتابخانه

به دعوت مجمع ناشران انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد.
عزم ناشران و اهالی کتاب برای بازسازی یک کتابخانه

عزم ناشران و اهالی کتاب برای بازسازی یک کتابخانه مجمع ناشران انقلاب اسلامی از ناشران، کتاب‌فروشان و صاحبان آثار برای مشارکت در بازسازی کتابخانه تفکر شهریار دعوت کرده است.
در جریان اغتشاشهای آبانماه، کتابخانه عمومی تفکر شهرستان شهریار، به طور کامل در آتش سوخت.اکنون مجمع ناشران انقلاب اسلامی از تمامی ناشران، نویسندگان و کتاب‌فروشان دعوت به‌عمل آورده تا با پیوستن به پویش بازسازی این کتابخانه، با یک‌دیگر دست یاری دهند..در پی خسارت‌های وارده به اماکن عمومی در پی ناآرامی‌های پس از افزایش قیمت سوخت، کتابخانه تفکر شهریار نیز با 13هزار جلد کتاب دچار آتش‌سوزی شد. این اتفاق موجب محروم شدن مردم آن منطقه از خدمات و دسترسی به کتابخانه عمومی شده است. اخیراً روند بازسازی این کتابخانه با کمک‌های مردمی آغاز شده است. مجمع ناشران انقلاب اسلامی از اهالی فرهنگ و کتاب‌دوستان، ناشران، کتاب‌فروشان و نویسندگان دعوت کرده است تا با اهدای کتاب و تجهیزات مورد نیاز به این کتابخانه عمومی در قالب یک پویش، روند بازسازی و تجهیز آن را سرعت بخشند.طی هماهنگی انجام‌شده با نهاد کتابخانه‌های عمومی، مجمع ناشران انقلاب اسلامی به آدرس تهران خیابان انقلاب اسلامی، خیابان۱۲فروردین، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک ۱۴۰، کدپستی۱۳۱۴۶۷۳۸۸۴ همچنین شماره تلفن 09336370033 برای هماهنگی و دریافت کمک‌ها پاسخگوی ناشران، کتاب‌فروشان و صاحبان آثار برای شرکت در این پویش خواهد بود.

همچنین هشتک# آباد_بمان_ایران در شبکه‌های اجتماعی برای اطلاع‌رسانی این حرکت فرهنگی مورد استفاده قرار خواهد گرفت..گفتنی است در روزهای اخیر نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از علاقه‌مندان برای کمک به بازسازی این کتابخانه دعوت کرده است در حوزه‌های عمرانی، جمع‌آوری کتاب‌های اهدایی، تأمین تجهیزات اعم از قفسه، میز و صندلی مشارکت نمایند. این نهاد همه کتابخانه‌های عمومی کشور را به عنوان پایگاه جمع‌آوری این کمک‌ها معرفی کرده و شماره حساب ۲۶۷۷۲۱۰۰۹ به نام انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهریار، نزد بانک تجارت را برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی اعلام کرده و از علاقه‌‌مندان خواسته در فیش‌های واریزی عبارت  «کمک به بازسازی و تجهیز کتابخانه تفکر» را قید و تصویر آن را به ایمیل  ravabetomoomi@tehranpl.ir 
ارسال
 کنند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی به نشانی mananashr.ir مراجعه نمایند.


 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader