سبد خرید

غرفه سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سیزدهمین نمایشگاه استانی گلستان

سیزدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ آذرماه با شعار کتاب«هدیه ماندگار» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان برگزار می‌شود..

علاقه‌مندان و دوست‌داران کتاب می‌توانند همه روزه در این ایام از ساعت ۱۱ صبح تا ساعت ۲۰ شب از این نمایشگاه بازدید کنند.

دسترسی آسان، ارزان و تمرکز بر تازه‌های نشر کشور، تعامل فرهنگی و ارتباط مستقیم با ناشران کشور و توجه به اقتصاد نشر با تاکید بر ماهیت فرهنگی، ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی و ارتقای سطح آگاهی و فرهنگ جامعه به‌خصوص مناطق دوردست از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه می‌باشد.

تعداد ناشران و نمایندگی‌های نشر در این دوره از نمایشگاه کتاب گلستان ۵۰۰ ناشر و همچنین ۷۳ هزار و ۹۷۰ عنوان کتاب حضور دارند.

آیین افتتاحیه نمایشگاه ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۴ آذرماه برگزار می‌شود.

در بخش جنبی نمایشگاه برگزاری کارگاه‌ها و  رونمایی کتاب و محافل شعر خوانی و نشست‌هایی با عناوینی چون «سبک زندگی با محوریت گام دوم انقلاب»، «نقش اخلاق در فعالیت‌های فردی و اجتماعی»، «تاثیر شگرف مدیریت خردمندانه بر جامعه»، «وظیفه حکومت‌ها برای رشد اخلاق و معنویت»، «ترویج فرهنگ ایثار و شهادت»، «راه‌های مقابله با آسیب‌های فضای مجازی»، «جایگاه تنقیح قوانین و مقررات در تحقق حقوق شهروندی» از جمله نشست‌های پیش بینی شده در این دوره از نمایشگاه است.

۸۰۰ میلیون تومان بُن کتاب برای این دوره از نمایشگاه تخصیص داده شده است و دوستداران کتاب می‌توانند ۲۰ درصد تخفیف را از طریق دریافت بن کارت از بانک عامل و ۱۰ درصد دیگر را از غرفه‌ها دریافت کنند و در نهایت کتاب‌های مورد نظر خود را با ۳۰ درصد تخفیف، خریداری کنند.

کتاب‌های پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و کانون اندیشه جوان و موسسه فرهنگی دانش و اندیشه معاصر نیز در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در غرفه‌ای مستقل در این نمایشگاه میزبان علاقمندان به کتاب می‌باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader