سبد خرید

برای کم کردن روی کم رویی کتاب از این رو تا آن رو: مهارت مقابله با کم رویی اثر جدید هادی ارشاد حسینی را که تازه منتشر شده است را از دست ندهید!.

طبق نظر متخصصان، کم‌رویی یکی از جدی‌ترین مسائلی است که از همان دوران اولیه رشد، می‌توان آن را مشاهده کرد. این مسئله می‌تواند به ایجاد مشکلاتی در زمینه‌های مختلف، مانند کاهش اعتماد به نفس، احساس کم‌ارزشی، احساس گناه، مشکلات ارتباطی، ضعف مهارت‌های اجتماعی، مسائل شغلی و تحصیلی و غیره منتهی شود؛ هرچند یک فرد کم‌رو ممکن است به ظاهر هیچ‌گونه ناراحتی برای اطرافیان، به ویژه معلمان و والدین، ایجاد نکند؛ ولی به سبب رنج ناشی از احساس ناامنی و بی‌کفایتی در خود، یکی از ناشادترین افراد خواهد بود که پیوسته به دنیای درون خود پناه می‌برد. از دیدگاه روان‌شناسی، کم‌رویی برچسبی است که خود فرد به خودش می‌زند؛ یعنی اگر فرد معتقد باشدکم‌رو است، حتماً همان‌گونه عمل خواهد کرد؛ در نتیجه، روان‌شناسان، رفتار حاکی از کم‌رویی را غیرسالم و ناشی از نبود بعضی از مهارت‌های زندگی، از جمله ابراز وجود می‌دانند.
این کتاب کم‌حجم، اطلاعات مفیدی درباره غلبه بر کم‌رویی ارائه می‌دهد.
اگر احیاناً به‌کارگیری راهکارهای توصیف شده در این کتاب برایتان سخت باشد، دست‌کم فرد مطلعی خواهید شد که بهتر می‌توانید از متخصصان و مشاوران برای رهایی از این مشکل کمک بگیرد.
برای کم‌کردن روی کم‌رویی این کتاب را از دست ندهید!              

“””

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader