سبد خرید

پاتوق کتاب فردا، میزبان آثار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

پاتوق کتاب فردا میزبان آثار پژوهشگاه فرهنگ  و اندیشه اسلامی و کانون اندیشه جوان شد.
نظر به ضرورت ترویج هرچه بیشتر و تسهیل در دسترسی مخاطبان به آثار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و موسسات وابسته، قراردادی مابین مدیران سازمان انتشارات پژوهشگاه و سامانه پاتوق کتاب فردا منعقد شد.
در سامانه پاتوق کتاب فردا امکان خرید از بین مجموعه چندهزار عنوانی  کتاب و لوح فشرده فراهم و شیوه‌های مختلف عرضه از جمله خرید اینترنتی، تلفنی، پیامکی و حضوری با امکان ارسال به سراسر ایران و جهان در آن پیش‌بینی شده است.
آدرس پاتوق کتاب فردا bookroom.ir  می‌باشد.
پاتوق کتاب فردا به عنوان پاتوق دوستداران کتاب و فرهنگ خود را اینگونه معرفی می‌کند:
خیلی وقت‌ها که دنبال یک کتاب خوب می‌گردی، در این تنوع گاهی دچار سردرگمی می‌شی و به جایی نیاز داری تا بتونی هم کتاب‌های جدید و قدیمی رو ببینی و هم بتونی توی موضوع‌های مختلف گشت بزنی، هم نویسنده‌ها رو ببینی و هم خیلی چیزهای دیگه که به کتاب مربوط می‌شه. ما اسم همچین جایی رو گذاشتیم پاتوق کتاب.
این پاتوق کتاب، فقط جایی برای خرید و فروش کتاب نیست، مأمنی برای دانستن و عمیق‌تر شدن نیز هست. جایی برای فهمیدن و کشف تازه‌ها. پاتوق کتاب فردا، کتاب‌های خوب را در اختیار شما قرار می‌ده، تا لازم نباشه برای پیدا کردن بهترین‌ها هزینه و زمان اضافه‌تری رو مصرف کنید.
فقط کافیه تا به سامانه پاتوق کتاب فردا سر بزنید تا هم خبرهای فرهنگی روز رو ببینید و هم بهترین کتاب‌ها رو به راحتی تهیه و مطالعه کنید. پاتوق کتاب فردا، پاتوقی برای دوستداران کتاب و فرهنگ؛ منتظر شماست تا با نظرات خود مار را در بهبود مجموعه یاری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader