سبد خرید

دیدار هیأت مدیره مجمع ناشران انقلاب اسلامی با ریاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

دیدار هیأت مدیره مجمع ناشران انقلاب اسلامی با ریاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

روز دوشنبه نهم تیرماه اعضای هیأت مدیره مجمع ناشران انقلاب اسلامی با حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر رشاد رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی دیدار کردند.
در این دیدار آقایان میثم نیلی، مدیرعامل ـ محمد حمزه‌زاده مدیرعامل انتشارات سوره مهر ـ سیدغلامرضا حسینی مدیرعامل سازمان انتشارات پژوهشگاه ـ مهدی فضائلی مدیرعامل انتشارات سروش ـ محمدعلی فقیه مدیرکل انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران ـ زمانی مدیر انتشارات پیام آزادی و حجت‌الاسلام محمدکاظم شمس مدیر انتشارات کتاب ناب و سیدعارف علوی مدیر اجرایی مجمع ناشران حضور داشتند.
در ابتدای جلسه گزارش کاملی از سوی جناب آقای نیلی مدیرعامل محترم مجمع ناشران از نحوه تأسیس و فعالیت‌های صورت پذیرفته در بخش‌های مختلف از جمله، ترویج، توزیع، زیرساخت‌های نرم‌افزاری، سامانه کارشناسی، حوزه‌های تشکیلات و ارتباطات و … ارائه شد و سایر اعضاء نیز مطالب تکمیلی را بیان کردند.
در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر رشاد رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و خیرمقدم و خسته نباشید به مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره مجمع ناشران انقلاب اسلامی ضمن بیان این نکته که ضرورت تأسیس و اقدام انجام شده کاملاً مشهود و جای بحث ندارد، و با طرح چند پرسش اساسی، بر انتخاب یک هدف به عنوان نقطه اصلی و گرانیگاه فعالیت‌های مجمع تأکید کردند.
و در ادامه به ضرورت پرداختن به حوزه‌هایی همچون نحوه‌ی تولید آثار از حیث شکلی و صوری و ساختار و آماده‌سازی، رفع معضل توزیع، بررسی تجربه‌های موفق و استفاده از تجارب دیگران پرداختند و در پایان نیز بحث‌های کلان نحوه‌ی مدیریت و اداره مجمع ناشران مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader