سبد خرید

(یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان – اهدای کتاب به مدارس تهران)

(یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان، اهدای کتاب به مدارس تهران)

یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان همزمان با بیست و یکمین دوره هفته کتاب در باغ کتاب تهران (به عنوان یکی از شاخص‌ترین اقدامات فرهنگی شهری) با هدف تلاش برای توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه و توجه به معیارهای فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران از سوم تا نهم آذرماه برگزار می‌شود.

بیش از 430 ناشر با 19 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه یازدهم حضور دارند.

سازمان انتشارات نیز به عنوان یکی از ناشران فعال و متناسب با اهداف مورد نظر نمایشگاه فوق با مجموع 122 عنوان منتخب از سوی دبیرخانه نمایشگاه (شامل آثار پژوهشگاه با 85 عنوان و کانون با 37 عنوان) حضور خواهد داشت.

نمایشگاه یادیار مهربان با حضور ناشران مکتوب برگزار می‌شود. همچون سال‌های گذشته به همة مدارس شهر تهران در هر یک از مقاطع تحصیلی، دبیران، حوزه‌های علمیه و کتابخانه‌های عمومی سطح شهر تهران اعتباری اختصاص یافته است که در خلال بازدید از نمایشگاه نسبت به انتخاب کتب مورد نیاز واحد آموزشی خود اقدام می‌نمایند.

مدارس و حوزه‌ها و کتابخانه‌ها از تخفیف 30 درصدی و شهروندان تهران از تخفیف 25
درصدی در نمایشگاه برخوردار خواهند شد
.
نمایشگاه یادیارمهربان سوم تا نهم آذرماه از ساعت 8 الی 15/15 در محل باغ کتاب تهران به نشانی بزرگراه شهید حقانی(غرب به شرق)- بعد از ایستگاه مترو شهید حقانی، ورودی اراضی عباس‌آباد- جنب کتابخانه ملی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader