سبد خرید

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

سازمان انتشارات میزبان شما در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در آستانه ماه مبارک رمضان در مراسمی با حضور رئیس جمهور در مصلای تهران گشایش یافت.
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از پانزدهم تیرماه تا 13 مرداد از ساعت 17 الی 24 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
نمایشگاه امسال جهت گیری برنامه ها در زمینه تمدن سازی، پیگیری و اجرای منویات مقام معظم رهبری و توجه به سیره زندگی قرآنی را به عنوان اهداف تعیین شده دنبال خواهد کرد.
همچنین نمایشگاه امسال دارای حدود 40 بخش است که مشاوره و گفت گوهای قرآنی، نشریات و مطبوعات قرآنی،‌حوزوی، دانشگاهی، آموزشی، پژوهش و ترجمه قرآن کریم، نوجوان، کودک، نشر مکتوب،نشریات دیجیتال، محافل و مراسم، شعر و ادب، سیره زندگی قرآنی، نهادها و موسسات،‌هنرهای نمایشی،‌قرآن و بین الملل، قرآن و ادیان و استهلال و رصدآسمانی از جمله این بخش ها به شمار می رود.
بخش بیداری اسلامی،‌حجاب و عفاف،‌قرآن و علم، ره یافتگان، عکس، صحافی قرآن کریم، قرآن و و حدت اسلامی، محصولات فرهنگی،‌ستاد ملی طرح جامع قرآن کریم و دارالکتابه عناوین دیگر بخش های بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است.
غرفه سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در بخش مکتوب بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در شبستان اصلی قرار دارد.
مراسم پایانی این دوره از نمایشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور دولت یازدهم در روز 13 مرداد برگزار می شود.
 سازمان انتشارات در این دوره با حدود یکصد و پنجاه عنوان کتاب با موضوع قرآنی در این نمایشگاه شرکت کرده است که تعدادی از این آثار برای اولین بار عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...
preloader